producten

Conferentie van de China Urban Water Supply and Drainage Association 2024 en tentoonstelling over stedelijke watertechnologie en producten - Kom samen in Qingdao en ga hand in hand vooruit

2024 China Urban Water Supply and Drainage Association Conference-1

Op 20 april werden de langverwachte 2024-bijeenkomst van de China Urban Water Supply and Drainage Association en de tentoonstelling van stedelijke watertechnologie en -producten met succes afgesloten in de prachtige kuststad Qingdao.Wij, Shanghai Panda Group, zijn vereerd om een ​​van de exposanten te zijn van dit grootse evenement en samen met vele collega's uit de industrie getuige te zijn van dit grootse evenement in de waterindustrie.Dit grootse evenement bracht elites uit de waterindustrie uit het hele land samen om de nieuwste ontwikkelingen in de stedelijke waterindustrie te bespreken, baanbrekende technologieën en toepassingen te delen en nieuwe vitaliteit te injecteren in de duurzame en gezonde ontwikkeling van de stedelijke waterindustrie.

2024 China Urban Water Supply and Drainage Association Conference-2

Lang verwacht en stralend

Gao Wei, plaatsvervangend secretaris-generaal van de China Urban Water Supply and Drainage Association, Zhao Li, vice-president van het China Architecture Design and Research Institute, National Engineering Survey and Design Master, plaatsvervangend secretaris van het partijcomité van Xi'an Water (Group) Co ., Ltd., evenals teams van Shandong Water Association, Guizhou Water Association en Xinjiang Water Association, bezochten en begeleidden onze Panda Exhibition Hall.Dit bezoek bracht ons niet alleen een gezaghebbend perspectief binnen de sector, maar bood ons ook een waardevolle kans om diepgaande communicatie te voeren en de ontwikkeling te bespreken met onze leiders.

2024 China Urban Water Supply and Drainage Association Conference-3

Tentoonstellingsfocus

In de tentoonstellingshal van Panda Group werden de waterzuiveringsapparatuur uit de W-film-serie, slimme meters, slimme waterpompen, slimme detectieapparatuur, slimme directe drinkwaterapparatuur en slimme watergerelateerde producten allemaal onthuld, wat de aandacht trok van veel insiders uit de industrie en bezoekers, waarbij voor iedereen een visueel feest van watervoorzieningsproducten wordt gepresenteerd.

Onze Panda Happiness Water Steward-oplossing begint bij de planning op het hoogste niveau, richt zich op de behoeften van de klant en creëert een software- en hardware-geïntegreerde systeemoplossing die het gehele watervoorzieningsproces dekt.De hardware ondersteunt het online scannen van de code met één klik, de software ondersteunt de implementatie van combinaties van meerdere modules en is uitgerust met een zevensterren after-sales service, die levenslang onderhoud en snelle, nauwkeurige en stabiele oplossingen voor klantproblemen biedt.

Prijsuitreiking

Tijdens de prijsuitreiking van de jaarlijkse bijeenkomst van de Water Association ontving onze Panda Group, als belangrijke sponsor, de langverwachte "Sponsorship Honor Commemorative Plate".Deze eer is niet alleen een erkenning van de langdurige steun en bijdrage van onze groep aan de waterindustrie en het werk van de watervereniging, maar ook een erkenning van de kracht en invloed van onze groep.

Deze beurs biedt Panda Group niet alleen een platform om zijn eigen kracht en producten te laten zien, maar stelt ons ook in staat waardevolle feedback uit de sector te verkrijgen en samenwerkingsmogelijkheden te bieden.In de toekomst zal onze Panda Group slimme technologie blijven gebruiken om de waterindustrie te versterken, de ontwikkeling van nieuwe kwaliteitsproductiviteit stevig te bevorderen, innovatie als motor en wijsheid als drijvende kracht te gebruiken, en voortdurend de allernieuwste technologieën in de waterindustrie te onderzoeken. , gebruikers efficiëntere, intelligentere en duurzamere wateroplossingen bieden en de hele industrie naar een hoger ontwikkelingsstadium brengen.

Conferentie van de China Urban Water Supply and Drainage Association 2024 - 4

Posttijd: 30 april 2024